top of page

Jaunos šeimos namai Dainuose

Minimalistinis, jaukus, lakoniškų formų interjeras ir žemiškų tonų namas Dainų rajone, svečius pasitinka išskirtiniu erdvės pojūčiu. Kuriant gyvenamojo namo interjerą, panaudotos aukštos kokybės medžiagos tokios kaip natūralaus ąžuolo parketlentės, ąžuolinės durys, grindjuostės ir gipsiniai šviestuvai bei apvadai.
 

Bendroje virtuvės ir svetainės zonoje puikuojasi didelė šiuolaikiška virtuvė, kuriai parinktas ąžuolo medienos stalviršis, kaip ir visame name, vyrauja juodi akcentai.

Valgomojo ašis – puikiai tinkantis šiai erdvei ąžuolinis stalas su stilingo dizaino „boucle“ audinio kėdėmis bei pritaikytas minimalistinis modernaus dizaino šviestuvas.

Svetainės zonoje harmoningai dera pilko veliūrinio audinio kampinė sofa ir kavos staliukų komplektas - juodo metalo rėmas išsipildo dermėje su valgomojo šviestuvu, o pilko marmuro efekto stalviršis suteikia poilsio zonoje solidų išbaigimą derinyje su modernaus stiliaus kilimu.

Namų paletės ir atsikartojančių raštų medžiagiškumas puikiai išbaigia visą interjerą jam suteikiant jaukumo ir šiltumo.

Vonios kambaryje pasirinktos pilkos bazinės plytelės ir įrėmintas fragmentas iškiliomis faktūrinėmis šiltų tonų plytelėmis, jų tekstūriškumą paryškina veidrodis su LED apšvietimu.

Didžiausios padėkos:

Decoratus ir Romas Tuominis už gipsinius apvadus;

Medžio stilius ir Vilnė Dai ir LIGITA už ąžuolo grindis, duris, grindjuostes;

Visai Trukmė komandai ir Darius Šilkūnas ir Giedrė Stankevičienė, Ignė Kučinskienė;

Žilvinas Dvaržeckis - Baldai

Ekoliumenas - už šviestuvus;

Redosidejosnamams- už baldus;

Lonas lovos

Inumbra (irina užuolaidos, pagalvėlės, romanetės;

#nuostabusinterjerodizainas #visitaskaianti #ijan #manosvajoniunamai #interjerodizainas #ijandesign #interjeroidejos #lietuva #godisindetails

bottom of page