top of page

SVETAINĖS INTERJERAS

,,Svetainė - tai interjero vizitinė kortelė’’ - Julija Naradauskaitė Brunickė

Namų svetainė – vienas svarbiausių kambarių namuose, traukos centras. Tai tarsi namų širdis. Kuriant šios zonos interjerą, svarbu numatyti, kad tai universali erdvė, verta gerai apsvarstyti naudojamas medžiagas, stilių, aksesuarus.

Vieniems svetainė  yra formali erdvė priimti svečius, todėl reikalavimai jai visai kitokie nei svetainei, kurioje vyks šeimos gyvenimas. Joje susirenka šeima atsipalaiduoti po ilgos dienos, praleisti kelias valandas kartu žiūrint televiziją, skaitant ar žaidžiant stalo žaidimus.  Todėl svetainės zonoje svarbūs ne tik patogūs ir ilgaamžiai baldai, dekoras, bet ir apšvietimas, komfortas bei bendras namų ir jaukumo jausmas.

Dažniausiai svetainėje laikoma nemažai daiktų - knygos, augalai, smulkūs daiktai... Svarbu išlaikyti balansą jų kompozicijose. Išsprendus svetainės baldų išdėstymo klausimą, atsiranda poreikis ir erdvės dekorui. Verta nepamiršti, svetainė - tai vieta, kurioje verda gyvenimas, ji turi būti estetiška, patogi ir praktiška. Nepriklausomai nuo interjero stiliaus, didžiausias dėmesys skiriamas ten gyvenančių žmonių poreikiams.

Svajote apie jaukų ir stilingą namų interjerą?

Norite, kad jūsų namai būtų ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs? Reikalinga profesionalo pagalba, norint sukurti harmoningą ir asmeninį namų dizainą? O gal svarstote atnaujinti savo namų interjerą? Pasinaudokite galimybe paversti  namus savo svajonių erdve. Rezervuokite konsultaciją ir pradėkite kurti namus, kuriuose norėsite gyventi.

Ačiū už jūsų žinutę!

bottom of page