top of page

PRIVATUMO POLITIKA

Svetainės ir elektroninės parduotuvės taisyklės
1. BENDROSIOS NUOSTATOS

 Šios taisyklės (toliau - Taisyklės) sudarytos norint užtikrinti Jūsų (toliau - Klientas) ir internetinės svetainės www.ijandesign.com (toliau – Svetainė) teises, nustatyti abiejų šalių pareigas ir atsakomybes.


1.1.  Taisyklės yra taikomos, kai Klientas bet kokiu būdu ar forma naudojasi Svetaine, pateikia asmeninius ar kitokius duomenis, skaito Svetainėje esančią informaciją, komentuoja, neapsiribojant tik tuo (toliau viskas bendrai – Paslaugos).
1.2. Taisyklės laikomos sutartimi, sudaroma tarp Kliento ir Svetainės savininko Julijos Brunickės (toliau – Administratorius).
1.3. Klientas komentuodamas, naršydamas ar kitaip naudodamasis Svetaine sutinka, kad įdėmiai perskaitė visas Taisykles, suprato jų turinį ir be jokių išlygų sutinka su visomis Taisyklėse išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis. Jei Klientas nesutinka besąlygiškai prisiimti ir laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, Klientas neturi teisės naudotis jokiomis Svetainės Paslaugomis.
1.4. Svetainė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Svetainės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
1.5. Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles.

2. PRIVATUMO POLITIKA

Pirmą kartą lankantis Svetainėje, mes paprašysime Jūsų patvirtinti, jog sutinkate, kad būtų naudojami slapukai žemiau išdėstytomis sąlygomis.
Iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų taikomų asmens privatumo apsaugos nuostatų, rašykite adresu info@ijandesign.com

Kokius asmens duomenis naudojame?

Kokiais tikslais naudojame asmens duomenis ?

Kodėl tai naudinga jums ?

El.pašto adresas, vardas

Naujienlaiškių siuntimui

Tokiu būdu siekiame, kad visada žinotumėte visą naujausią informaciją. Šią informaciją siunčiame tik Jums sutikus ir užsiprenuveravus naujienlaiškį. Bet kada galite prenumeratą atšaukti.

Duomenys, surinkti panaudojant slapukus, IP adresus ar kitas panašias technologijas (žr. Duomenys apie naudojamus Slapukus)

Statistikai rinkti, Klientų elgsenai vertinti Svetainėje, Sesijai palaikyti Svetainėje

Tokiu būdu siekiame suteikti Jums kuo kokybišesnes Paslaugas Svetainėje ir užtikrinti sklandų lankymąsi joje.

Jūsų perduota informacija el.paštu, telefonu, "Chat" programėlėje (AXEND by Wix) ar Svetainėje esančiose užklausos formose.

Sklandžiam susisiekimui su mumis, www.ijandesign.com svetainės administartoriais.

Tokiu būdu siekiame, kad Jums būtų patogu perduoti informaciją ir/ar susisiekti kuo įvairesniais ir Jums patogesniais būdais.

Vardas, pavardė, el.pašo adresas, duomenys, pateikti jungiantis per Facebook ir kita informacija, kurią pateikėte komentaruose.

Komentarams po straipsniais rašyti.

Tokiu būdu užtikriname, kad galėsite naudotis komentarų skiltimi.

Vardas, pavardė, mobiliojo telefono numeris, adresas, kuriuos pateikiate užsakant prekes elektroninėje parduotuvėje https://www.ijandesign.com/e-parduotuve

Sklandžiam jūsų užsakytų prekių pristatymui teisingu adresu.

Be šių duomenų sklandus prekių pristatymas ir informavimas apie jų pristatymą būtų neįmanomas.

2.2. Kam dar gali būti teikiami Jūsų asmens duomenys?

Duomenys gali būti teikiami duomenų tvarkytojams, kurie atlieka Svetainei tam tikrus darbus ir teikia paslaugas (informacinių technologijų bendrovės, bendrovės, kurios teikia naujienlaiškių teikimo paslaugas, analizuoja statistiką ar kitaip padeda kokybiškai teikti Paslaugas).

Jūsų duomenys gali būti perduoti siuntų pristatymo tarnyboms, tuo atveju kai užsisakote prekes iš Elektroninės parduotuvės. 

  • Duomenų valdytojas nenumato siųsti asmens duomenų trečiajai šaliai (šaliai, kuri nėra Europos Sąjungos arba Europos Ekonominės zonos valstybė narė) arba tarptautinei organizacijai, išskyrus jei tai numatyta šioje Privatumo politikoje.

  • Jei Duomenų valdytojas numatys asmens duomenis perduoti įmonėms arba organizacijoms trečiosiose šalyse, Duomenų valdytojas užtikrins norminiuose aktuose nustatytas procedūras asmens duomenų tvarkymo ir apsaugos lygio užtikrinimui.

3. SLAPUKAI

3.1. Slapukai („sausainiukai“) - tai duomenys, perduodami iš Svetainės į Kliento kompiuterį. Slapukų, naudojamų Svetainėje, priėmimas nesuteikia prieigos prie Kliento asmeninės informacijos. Administratorius naudojasi slapukais, kai reikia identifikuoti Kliento kompiuterį, o tai suteikia galimybę Administratoriui pasiūlyti geresnę Paslaugų kokybę.

3.2. Kam mes naudojame slapukus? Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, Klientų aptarnavimą ir Administratoriaus teikiamas paslaugas.

3.3. Kaip atsisakyti ir valdyti slapukus? Apsilankę Svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus.  „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ar kitos naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.

Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų Svetainę) gali veikti netinkamai.

3.4. Mūsų Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Administratorius nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus.

4.ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

4.1. Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką.
4.2. Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje dienos.
4.3. Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Klientas ir toliau naudojasi Svetaine ir jos teikiamomis Paslaugomis, laikoma, kad Klientas sutinka su šiais papildymais ir/ar pakeitimais.
4.4. Atlikę reikšmingų pakeitimų, apie tai pranešime Svetainėje arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, kad Jūs galėtumėte peržiūrėti šiuos pakeitimus prieš toliau naudodamiesi mūsų Svetaine.
4.5. Administratorius turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Kliento galimybę naudotis Svetainės Paslaugomis. Taip pat turi teisę nutraukti Svetainės veiklą apie tai neinformavęs Kliento.

Julija Naradauskaitė
info@ijandesign.com

Redakcija: 2022 rugsėjo 11 d.

bottom of page