top of page

VIRTUVĖS INTERJERAS

,,Virtuvė – kone svarbiausia namų dalis, pasižyminti subtiliu, patogiu ir moderniu interjeru. Turi būti jauku ir turi būti didelis stalas, apie kurį virtų veiksmas, bendravimas ir skanios vakarienės su artimaisiais.’’  - Julija Naradauskaitė Brunickė

Virtuvės interjeras man - jaukumu ir subtilumu užburianti aplinka, kur jauku būti, kur su mylimais žmonėmis praleidžiama daug laiko. Čia kuriamas stilius turi pilnai išpildyti būsimo šeimininko savitumą, charakterį ir perteikti gyvenimo būdą - tik tada rezultatas bus pilnai išpildytas.

 

Virtuvė kartu su svetaine yra tarsi namų širdis ir kiekvienos šeimininkės ar virėjo pasididžiavimas. Norint sukurti virtuvės dizainą reikia pradėti nuo užsakovo subtilybių ir moderniai jas perteikti kiekvienoje detalėje. Virtuvė - tai gyvenimo būdo elementas, kuris turi būti patogus, subtilus ir išpildantis slapčiausius lūkesčius, kuriuos perteikus sukuriamas magiškai nuteikiantis rezultatas. Būtent taip pasiekiamas ,,skanaus’’ interjero pojūtis.

Svajote apie jaukų ir stilingą namų interjerą?

Norite, kad jūsų namai būtų ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs? Reikalinga profesionalo pagalba, norint sukurti harmoningą ir asmeninį namų dizainą? O gal svarstote atnaujinti savo namų interjerą? Pasinaudokite galimybe paversti  namus savo svajonių erdve. Rezervuokite konsultaciją ir pradėkite kurti namus, kuriuose norėsite gyventi.

Ačiū už jūsų žinutę!

bottom of page