top of page

APIE MANE

Sveiki!

Esu Julija Naradauskaitė Brunickė, jau aštuonerius metus sėkmingai dirbu interjero dizainere. Supratusi, kad mano pašaukimas yra kurti svajonių namus, nusprendžiau mokytis iš geriausių ir pasisemti tarptautinės patirties. Po studijų Dailės Akademijoje, interjero architektūros studijas tęsiau The Glasgow School of Art Škotijoje.

Tuomet sekė neįkainojamas laikas vienoje architektūros įmonių Vokietijoje, kur galėjau kasdien mokytis, augti, tobulėti. Tačiau visada žinojau, kad užsienyje įgytas žinias ir patirtį norėsiu ,,atnešti’’ Lietuvai, kad mano kelias - kurti mylimoje Lietuvoje.

Julija Naradauskaite Brunicke.jpg
ijandesign_Julija Naradauskaite Brunicke.jpg

Galiu pasidžiaugti, kad mano įkurta interjero dizaino įmonė IJANdesign kasmet sulaukia vis daugiau laimingų klientų, o pati gyvenu savo svajonių namuose Lietuvoje. Man, kaip interjero dizainerei, visada svarbios yra šviesios erdvės, medinės grindys bei elegantiški ir struktūriniai sprendimai, kurie padeda sukurti jaukią ir harmoningą erdvę.

 

Norint geriausio rezultato reikia daugiau, nei tik kokybiškos medžiagos ir darbas su savo sritį išmanančiais specialistais. Be galo svarbu suprasti ir atskleisti, kokį jausmą siekiama sukurti namų erdvėse.

 

Savo namuose norėjau jaustis jaukiai, svajojau apie namus, kuriuose dera estetinis grožis ir kasdienis komfortas, būtent to ieško IJANdesign klientai.  Jei ieškote tokios patirties, parašykite man šiandien, nekantrauju kartu sukurti Jūsų svajonių namus!

Susisiekite:

Dirbant su interjero projektu, įvertinu visą kontekstą -  užsakovo gyvenimo, mastymo būdą bei siekius. Noriu sukurti išsamų vaizdą žmogaus, su kuriuo dirbu.

Todėl jei nesiryžtate pradėti kurti savo svajonių interjero, nes turite abejonių - parašykite man. Dovanoju nemokamą konsultaciją.

IJANdesign_interjero dizainas

Esu gimusi po jaučio ženklu, tvirtai apsisprendžiau - sieksiu svajonės, sau ir visiems įrodysiu, kad galiu tai padaryti. Apsisprendžiau, kad noriu studijuoti interjero dizainą. To siekiau su didžiuliu atkaklumu! Baigiau dailės mokyklą, kiekvieną savaitgalį 3 valandas važiuodavau į Vilnių, ten praleisdavau visą savaitgalį paruošiamuosiuose kursuose.

 

Interjero dizainerė Julija Brunickė

Gavau darbą pagal specialybę Vokietijoje, priėmiau pasiūlymą ir  ten dirbau 5-erius metus. Tik tada leidau sau pagalvoti, kad metas grįžti į Lietuvą. Supratau - jau galiu, jau noriu. Grįžusi, įsidarbinau interjero srityje ir sužinojau gražiausią naujieną – tapsiu mama, laukiuosi savo princesės.

 

Tai buvo tarsi ženklas, kada dabar jau pats tinkamiausias laikas pildyti savo svajonę, dirbti sau. Atėjo suvokimas, kad negaliu ir nebemoku sėdėti ir dirbti vieno darbo. Net augindama savo angelėlį, noriu būti naudinga aplinkiniams, išnaudoti savo potencialą. Todėl kiekvieną dieną keliuosi, verčiuosi per galvą, kad mano klientai būtų laimingi jiems suprojektuotuose namuose.

Kaip ir iki tol, atkakliai siekiu savo užsibrėžtų tikslų, mažais žingsniais artėju prie savo tikslo. Siekdami  svajonių žinome tik apie savąsias, bet nepastebime kokią „kelionę“ keliauja mus supantys  žmonės. Tikiu, kad palaikymas ir pakantumas, bendradarbiavimas – raktas į sėkmę. Palaikykime vieni kitus.

IJANdesign įkūrėja

Su Julija Naradauskaite Brunicke (4).png

MANO KELIONĖ

Apie IJANDESIGN verslą pradėjau galvoti dar lankydama mokyklą, tuomet tai neturėjo aiškaus pavadinimo, buvo tik gairės kuo aš norėčiau užsiimti ir kaip tai turėtų vykti. Tik užsiminus apie tai savo artimoje aplinkoje aš išgirsdavau daugybę klausimų. Kas tai turėtų būti? Kaip tai turėtų atrodyti? Kaip tu visa tai padarysi?

Šis nesupratimas ir nepasitikėjimas jėgomis, persmelkdavo mane visą, pasinerdavau į abejones ir  kiekvieną kartą nuleisdavau rankas. Džiaugiuosi, kad man pavyko išeiti iš šio užburto rato.

Interjero dizainerė Julija savo kurtame interjere

Piešimas, tapyba, atkakliai lavinau šias technikas, kad per stojamąjį egzaminą parodyčiau viską ką galiu geriausiai. Žinoma, aš tai padariau – įstojau į Vilniaus Dailės Akademiją ir baigiau interjero dizaino studijas. Bakalauro studijų man nebuvo gana, norėjau gilinti žinias. Išvažiavau į UK, studijuoti Glasgow School of Art. Ten anglų kalba rašiau esė,  ir disertaciją ir baigiau interjero architektūros bakalauro studijas. Net tada, man atrodė, kad žinių dar maža mano tikslui pasiekti – dirbti sau.

Interjero dizainerė Julija Brunickė

Svajote apie jaukų ir stilingą namų interjerą?

Norite, kad jūsų namai būtų ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs? Reikalinga profesionalo pagalba, norint sukurti harmoningą ir asmeninį namų dizainą?

 

O gal svarstote atnaujinti savo namų interjerą? Pasinaudokite galimybe paversti  namus savo svajonių erdve. Rezervuokite konsultaciją ir pradėkite kurti namus, kuriuose norėsite gyventi.

Ačiū už jūsų žinutę!

bottom of page