ijandesignlogo.png

info@ijandesign.com

Frankfurtas, Vokietija

Tel: +4915175910442 

© 2019 ijandesign.com visos teisės saugomos

INTERJERO DIZAINAS

Dėmesys užsakovui– prioritetas, todėl kiekvienas sukurtas interjeras – išskirtinis, atspindintis poreikius bei gyvenimo būdą

Interjero kūrimas

 

Kompleksinis techninių ir vizualinių veiksmų planas, kuris jūsų erdvę pavers jaukia, ergonomiška, subalansuota poilsiui, darbui ir aktyviam šeimos laisvalaikiui. 

 Namai mūsų asmeninė erdvė kurioje turi atsispindėti mūsų gyvenimo būdas. Derinant dizaino elementus perteikiamas užsakovo charakteris visumoje ir detalėse leidžia jaustis patogiai ir subalansuotai. Aplinka išpildanti lūkesčius, tai svarbiausias rezultatas.

Namai skirtingos erdvės – viena visuma

  Žmogaus charakteris turi ne vieną nuotaiką, išraišką ir būdo bruožą, taip pat ir namai turi daug skirtingų patalpų su skirtingomis nuotaikomis. Kiekvienas charakterio elementas ir namų erdvė turi atlikti geriausią rezultatą kai to reikia, tačiau ne ką mažiau svarbu derėjimas visumoje ir prisitaikymas. Kiek daug panašumo turime su savo namais, todėl ir kuriamas dizainas, stilius, detalės yra visų pirma formuojamas atsižvelgiant pagal užsakovo stilių, būdą ir tik tada tai išreiškiama interjero kūrime.

  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Facebook Icon