top of page

J. Janonio gimnazijos mokinių ir mokytojų erdvės - įgyvendinimas

Janonis (46)_edited.jpg

Juliaus Janonio Gimnazija Šiauliuose - erdvi, šviesi, kviečianti kurti ir atrasti! Atnaujintose erdvėse vyrauja aiškus - lakoniškas dizainas. Šios erdvės pritaikytos skatinti kūrybiškumą - pasirinkti žemiški tonai kiekvienai erdvei pagal jų paskirtį, patvarūs ir ergonomiški baldai. Projekto ašis - subtilūs tautiniai raštai langų vitrinose gimnazistus kviečia naujai pažvelgti į aplinką, kurioje kasdien praleidžia nemažą dalį savo laiko.

 

Nauju dizainu - norime pakviesti pažvelgti į mokyklos erdvę kūrybiškai. Daug jėgų, research'o ir resursų pareikalavęs didžiulis šios vasaros projektas, nustebino ir nudžiugino, pateisinęs ir pranokęs tiek mūsų pačių tiek direktoriaus, tiek mokytojų bei mokinių lūkesčius.

 

Džiaugiamės galėję prisidėti prie Šiaulių miestui labai reikšmingos bei iškilios gimnazijos (kurią aš ir pati baigiau) 5 patalpų rekonstrukcijos. Visada norisi daryti naudingus bei gerus darbus. Tai gali būti didžiulis indėlis jauno žmogaus gyvenime. Atnaujintas mokyklos dizainas gali labai paveikti tai, kaip mokinys mokosi, bendrauja ir semiasi įkvėpimo.

 

Šiandien mokyklų dizaino tendencijos pabrėžia saugumą ir komfortą, kartu ugdant bendruomeniškumo ir mokyklos dvasios jausmus. Šiuolaikinės mokyklos dizaino tendencijos, kurias mes integravome į savo projektą:

  • svarbiausias kriterijus visų patalpų stilistinis vientisumas;

  • pagyvinti erdvei naudojamos spalvos ir/ar spalvoti elementai;

  • jaukių ir patrauklių, bei inovatyvių dizaino elementų pasirinkimas;

  • natūralus arba organiški dizaino elementai.

Natūralus elementai atliepia daugelio žmonių poreikius. Skirtingi apšvietimo scenarijai iš esmės keičia norimą sukurti atmosferą.

Didžiausios padėkos:

ijandesign komanda: Julija Naradauskaitė Brunickė, Agnė Mačiūnė, Gabrielė Maižiūtė, Živilė Meironaitė, Aurelija Dūdaitė.

narbutas_lietuva - NARBUTAS baldai
blaivi statyba su Donatu Gulbinu priešakyje - apdaila
ekoliumenas - šviestuvai 
Žilvinas Dvaržeckis - virtuvės baldai
Duliuksa dažai, pasiūlytas estetinio dekoro meistras
Gintaras Miltenis - nuotraukos

#interiordesign #behindthescene #trusttheprocess #interjerodizinas #pasitikėjimomenas #procesas #dizainokūrimas #dizainoeiga #viskamsavaslaikas #ijandesign #ijandesign #godisinthedetails #godisinthedetails
 

bottom of page