Ieškoti
  • Ijan

Ieškojimai ir atradimai

Atnaujinta: 2019-05-23Sveiki mielieji, Taigi, noriu Jums papasakoti apie savo didžiulį siurprizą. :) Savo 30-ojo gimtadienio proga, nusprendžiau jį įprasminti ir surengti savo tapybos parodą. Kartu su savo mama, nes mūsų gimtadieniai yra tą pačią dieną.  "Ieškojimai ir atradimai

Idėją surengti tapybos parodą ilgą laiką nešiojausi savyje. Tarsi bijojau garsiai apie tai prasitarti. Tapyba yra mano „aistra“ (ang. „passion“). Tai žodžiais net neįvardijama – tai lyg pabėgimas į kitokią geresnę tikrovę, kur bet kas gali tapti visiškai išgrynintu savimi.

Tai lyg savo svajonių išpildymas, pasinėrimas į tobulą  dimensiją, kur tampi visiškai laimingu.

Bet kas gi yra laimė?

Kiekvienam skirtingai... Priklausomai nuo žmogaus... ką tas žmogus stato į savo vertybių centrą ( branduolį) – svarbiausią  vietą... Vieniems svarbiausia draugai, antra pusė, darbas, biznis, karjera, religija, šeima... Man šeima yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.

Todėl šią parodą norėjau surengti būtent su savo Mama, iš kurios turbūt ir paveldėjau šį talentą piešti. Ši paroda lyg nuoseklus pasakojimas, kuris prasidėjęs iš mano Mamos tęsiasi iki šių dienų, kuomet savo ieškojimais ir atradimais tęsiame savo paveikslų kolekciją. Labai tikiuosi, kad taip bus ir ateityje ir paveikslų vis daugės. Todėl neatsitiktinai savo parodą rengiame gegužės 9-ąją per savo abiejų gimimo šventę."


Myliu, Ijan

____________________________________________________________Now is one of the most intense periods in my life. For many people this is the case when they get up and go to bed, still ticking their "to do liste". Such a rhythm is tiring, I prefer peace and harmony. But at the same time, this intensity shows that I really live and do not sit hand-made, realize my life's dreams ... It shows that big and beautiful things are coming, change ... I am eager to share them with you, but I am still going to mark those checkers...:)


Love, Ijan36 peržiūros0 komentarų