Ieškoti
  • Ijan

Menas interjere


Dažnos meno interjere klaidos


"„Dažnai meno kūrinių pirkėjai daro esmines klaidas, kai prieš įsigydami kūrinį nesusipažįsta su pasiūla, aiškiai neidentifikuoja, ko nori, nepasitaria su specialistu. Dailės kūriniais perkrauti interjerai, eklektika, tarpusavy nederantys darbai sukuria chaoso įspūdį, kuris ilgainiui pradeda varginti. Todėl prieš įsigyjant meno kūrinį patartina pasikonsultuoti su specialistu“, – sako namų idėjų centro „NIC“ atstovai.

Viena iš pagrindinių klaidų – talpinti du ryškius meno kūrinius vieną šalia kito. Tuomet dėmesys yra padalinamas, kūriniai vienas kitą pradeda „valgyti“, gadinamas bendras erdvės vaizdas ir nublanksta bendras įspūdis.

Taip pat neverta apsiriboti viena meno rūšimi. Jei namie jau yra keli jums patinkantys tapyti paveikslai, užtenka. Ieškokite fotografijos, tekstilės, skulptūros darbų, kurie suteiks namams įvairovės ir parodys jūsų skonį. Bene svarbiausia rekomendacija: domėtis, ieškoti, atrasti ir norėti vieno ar kito dailininko darbo, o tuo pačiu galvoti apie savo interjero erdves, kaip jose vienas ar kitas darbas atrodys."– sako namų idėjų centro „NIC“ atstovai
16 peržiūrų0 komentarų