top of page
  • Writer's pictureIjan

Žaliosios sienutės tarsi meno kūriniai 🌿

Atnaujinta: 02-16

“Kaip norėčiau, kad būtų žalia visus metus” Esate girdėję, o gal net ir patys pagalvoję nekart, kai pažvelgus pro langą, norisi verkti, kaip tai daro dangus 8 - 9 mėnesius per metus?


O ar esate matę žaliąsias sieneles (lažinamės, kad esate, ir ne kartą) Dažniausiai jomis dekoruojamos: Sveikatingumo SPA Grožio paslaugų EKO draugiškos zonos Ši sistema vidaus patalpoms bei pastato išorei suteikia gyvybės sienoms, kolonoms, įvairioms pertvaroms Lietuvoje itin daug pilkų, lietingų mėnesių, kai apie žalumą galime tik pasvajoti, todėl žaliosiomis sienomis dekoruotos erdvės visada pasitinka vasariška nuotaika Mitas, kad tokiomis sienelėmis galima dekoruoti tik komercines patalpas.


Peržvelkime kartu žaliųjų sienelių idėjas kurias galima pritaikyti tiek namuose, tiek komercinėse patalpose Ar išdrįstumėt tokią įsirengti namuose?Žaliosios sienutės tarsi meno kūriniai. Dažnos meno interjere klaidos"„Dažnai meno kūrinių pirkėjai daro esmines klaidas, kai prieš įsigydami kūrinį nesusipažįsta su pasiūla, aiškiai neidentifikuoja, ko nori, nepasitaria su specialistu. Dailės kūriniais perkrauti interjerai, eklektika, tarpusavy nederantys darbai sukuria chaoso įspūdį, kuris ilgainiui pradeda varginti. Todėl prieš įsigyjant meno kūrinį patartina pasikonsultuoti su specialistu“.

Viena iš pagrindinių klaidų – talpinti du ryškius meno kūrinius vieną šalia kito. Tuomet dėmesys yra padalinamas, kūriniai vienas kitą pradeda „valgyti“, gadinamas bendras erdvės vaizdas ir nublanksta bendras įspūdis.

Taip pat neverta apsiriboti viena meno rūšimi. Jei namie jau yra keli jums patinkantys tapyti paveikslai, užtenka. Ieškokite fotografijos, tekstilės, skulptūros darbų, kurie suteiks namams įvairovės ir parodys jūsų skonį. Bene svarbiausia rekomendacija: domėtis, ieškoti, atrasti ir norėti vieno ar kito dailininko darbo, o tuo pačiu galvoti apie savo interjero erdves, kaip jose vienas ar kitas darbas atrodys."41 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page