top of page
  • Writer's pictureIjan

Kas gi tie gipsiniai apvadai (moldingai) ir kam jie naudojami? Ir kokį sienų dekorą aš rekomandu 👀

Atnaujinta: 02-16


PRIEŠ ATSAKANT Į ŠĮ KLAUSIMĄ REIKĖTŲ SUŽINOTI KUO DAUGIAU DETALIŲ APIE JŪSŲ NAMŲ STILIŲ. SPALVINĖ GAMA, APDAILOS MEDŽIAGOS, BALDAI, INTERJERO DETALĖS,VISKAS TARPUSAVYJE TURI DERĖTI. VISI SIENŲ DEKORAI, KURIUOS MES SIŪLOME YRA SAVAIP GRAŽŪS IR ESTETŠKI, TAČIAU JEIGU REIKĖTŲ RINKTIS TIK VIENĄ IŠ JŲ AŠ REKOMANDUOČIAU JUMS GIPSINIUS APVADUS. ŠIAI DIENAI VYRAUJANTIS INTERJERO STILIUS - MODERNI KLASIKA, O BŪTENT ŠIS STILIUS NEAPSIEINA BE GIPSINIŲ APVADŲ. JIE SUTEIKIA NAMAMS GRAKŠTUMO, ELEGANCIJOS, IŠLAVINTO SKONIO POJŪČIO TAIP PAT APVADAIS IR GIPSINĖMIS DETALĖMIS GALIMA APJUNGTI VISĄ NAMŲ INTERJERĄ PASIRENKANT TEISINGĄ JŲ KOMPOZICIJĄ BEI PROPORCIJĄ.

Julija Naradauskaitė Brunickė, IJANdesign įkūrėja


Kas gi tie gipsiniai apvadai (moldingai) ir kam jie naudojami? Tai ornamentai klijuojami ant sienų, grindų ir net lubų, suteikiantys plokštumoms reljefą bei tūrį. Jais ne tik sukuriamas išskirtinis dizainas, bet ir dalinamos erdvės, kuriami įvairūs rėmai.


Šis sienų dekoravimo būdas - iš naujo atgimęs, buvęs itin populiarus 1980 - 1990-taisiais.


Svarbu atkreipti dėmesį, kad pažiūrėjus youtube klipų, kaip patys galime susiklijuoti ornamentus paprastai ir greitai (o kur dar šmėžuojančios mintys: “na, ką aš čia mokėsiu pinigus, taigi kas čia yra, paimi klijų, paimi moldingą ir klijuoji!”) – primygtinai rekomenduojame to nedaryti.Kodėl? Reikia mokėti apskaičiuoti kampus. O šie, dažniausiai, namuose būna tikrai nevienodi. Sujungiant apvadų kampus neturi likti tarpelių. Kitaip vaizdas ne tik kad nedžiugins, bet norėsis viską kuo greičiau nulupti (o lupant, žinoma nusilups ir dažai ar tapetai). Jei moldingai klijuojami ant lubų ir darbas atliktas neteisingai – tikėtina, kad vieną dieną jie nukris jums ramiai žiūrint TV.


Iš ko galima rinktis:


  • Mediniai (brangiausi);

  • Poliuretaniniai (populiariausi)

  • Gipsiniai (geriausi).
Jei ieškote kur įsigyti tokius, 100 proc. rekomenduojame @decoratus

Jie ne tik pagamins gipsinius ornamentus pagal Jūsų norus, bet ir kokybiškai sumontuos. Na, o dabar, tęsiame tradiciją ir eime į galeriją – parodysime Jums pačius gražiausius moldingo pavyzdžius interjere Gal kils idėjų ir Jums atsinaujinti namus?181 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kommentare


bottom of page