top of page
  • Writer's pictureIjan

Nauji tapybos potyriai bohemiškoje „Meno materijos“ aplinkoje 🎨💓‍👩‍🎨

Atnaujinta: 02-16Nauji tapybos potyriai bohemiškoje „Meno materijos“ aplinkoje 🎨💓‍👩‍🎨


Neseniai dalyvavau „Meno materija“ organizuojamame didelių formatų tapybos workshope. Ir tiesiog buvau sužavėta 🤩 visa bendra atmosfera, pačia vedančiąja bei visais susirinkusiais žmonėmis. Tai buvo tiesiog magiška 🧞🧚‍♂️ Visus pojūčius dar labiau sustiprino tai, jog viskas vyko artėjant Kalėdoms 🌟🙋‍♀️🎅🎄


Kelionė į šį renginį – tarsi mano pačios drąsus žingsnis👉👉 į kitus iššūkius, pildant savo rezoliucijas, pildant savo svajones, nebijant pasipriešinti kitų nuomonei... 🗣❌😎💪👊


„Ką tu čia važiuosi iš Šiaulių į Kauną, kad patapytum? Kam tau to reikia? Ar tau apsimoka?“, – sakė kiti. TAIP! Tikrai apsimoka pildyti savo svajones ir išlaisvint save 🆓🎉🌠🌈Vakar baigėsi mano tapybos paroda. Labai džiaugiuosi. kad turėjau galimybę ją surengti... Tai buvo mano svajonė... Ir aš ją įgyvendinau... Nėra nieko geriau kaip svajoti ir stengtis dėl svajonių įgyvendinimo... Kiekvienas mes turime misiją (tikslą) gyvenime ir judame link jos ir tik tada mes ištikrųjų jaučiamės kupini jėgų ir kalnus nuversti dėl savo troškimų... Linkiu kiekvienam turėti svajonių :)


Taigi, noriu Jums papasakoti apie savo didžiulį siurprizą. :) Savo 30-ojo gimtadienio proga, nusprendžiau jį įprasminti ir surengti savo tapybos parodą. Kartu su savo mama, nes mūsų gimtadieniai yra tą pačią dieną. 

"Ieškojimai ir atradimai''


Idėją surengti tapybos parodą ilgą laiką nešiojausi savyje. Tarsi bijojau garsiai apie tai prasitarti. Tapyba yra mano „aistra“ (ang. „passion“). Tai žodžiais net neįvardijama – tai lyg pabėgimas į kitokią geresnę tikrovę, kur bet kas gali tapti visiškai išgrynintu savimi.

Tai lyg savo svajonių išpildymas, pasinėrimas į tobulą  dimensiją, kur tampi visiškai laimingu.

Bet kas gi yra laimė?

Kiekvienam skirtingai... Priklausomai nuo žmogaus... ką tas žmogus stato į savo vertybių centrą ( branduolį) – svarbiausią  vietą... Vieniems svarbiausia draugai, antra pusė, darbas, biznis, karjera, religija, šeima... Man Dievas ir šeima yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.


Todėl šią parodą norėjau surengti būtent su savo Mama, iš kurios turbūt ir paveldėjau šį talentą piešti ir tapyti. Ši paroda lyg nuoseklus pasakojimas, kuris prasidėjęs iš mano Mamos tęsiasi iki šių dienų, kuomet savo ieškojimais ir atradimais tęsiame savo paveikslų kolekciją. Labai tikiuosi, kad taip bus ir ateityje ir paveikslų vis daugės. Todėl neatsitiktinai savo parodą rengiame gegužės 9-ąją per savo abiejų gimimo šventę."

Myliu, Ijan
____________________________________________________________


Hello my lovely people,


Yesterday was the last day of my exhibition and I am so happy that I had this chance to create it.


Love, Ijan23 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page