top of page
  • Writer's pictureIjan

Mano siekiamybė unikalus, elegantiškas ir subtilus interjeras, kuris prasideda nuo teisingo zonavimo

Atnaujinta: 02-16


Nauji potyriai televizijoje @5zvaigzduciu.bustas aplinkoje 🎨💓‍👩‍🎨


Neseniai dalyvavau „5 žvaigždučių būstas“ organizuojamoje laidoje. Ir tiesiog buvau sužavėta 🤩 visa bendra atmosfera, pačia vedančiąja režisiere bei visais susirinkusiais žmonėmis. Tai buvo tiesiog magiška 🧞🧚‍♂️ Visus pojūčius dar labiau sustiprino tai, jog padėjome išpildyti mergytės svajonę🌟🙋‍♀️🎅🎄


Kelionė į šį renginį – tarsi mano pačios drąsus žingsnis👉👉 į kitus iššūkius , pildant savo rezoliucijas, pildant savo svajones, nebijant pasipriešinti kitų nuomonei... 🗣❌😎💪👊

Viskas prasidėjo nuo to, jog iš laidos organizatorių gavau esamos patalpos nuotraukas ir planus.Ši laida mane pasikvietė,kaip moterišką pagalbos ranką, vienišo tėčio dukrytei sukurti jos svajonių kambario dizainą ir štai kokia inspiracija ir koliažas gavosi. 🆓🎉🌠🌈
Kambaryje buvusią sieninę spintą buvo nuspręsta perdažyti sienų spalva(kuri buvo pasirinkta šviesi ir šilta), taip išsprendžiant problemą dėl nereikalingo kontrastingo bendro kambario vaizdo. Duris pasirinkome medžio baltas iš @medziostilius. Labai smagu, jog Būtent šiam projektui bendradarbiaujant su grafikos dizainere Ernesta Barzeliene pavyko sukurti orginalius šiam projektui skirtus plakatus (POSTERIUS).
Manau, niekas nedrįs abejoti, jog visa tai gražios interjero detalės, tačiau visas INTERJERO konceptas prasidėjo nuo pačios interjero esmės, kuris yra PATALPŲ ZONAVIMAS.


Naudojant kambario zonavimą, galima pasiekti teisingą erdvės ribų nustatymą ir tam tikrų funkcinių zonų paskirstymą, taip pat žymiai padidinti interjero komfortą.


Šio kambario erdvė buvo gana pailga, todėl mano sumanymas buvo ją padalinti į dvi dalis t.y. mokymosi (darbo zoną) ir poilsio zoną ir ją perskirti lentyna.

Į ką būtina atsižvelgti zonuojant patalpas?


Kelios taisyklės:

  • Visų pirma yra būtina atsižvelgti į kambario formą, langų ir durų angų skaičių;

  • Patalpos pertvaros turėtų būti įrengtos taip, kad netrukdytų judėti erdvėje;

  • Stačiakampį siaurą kambarį rekomenduojama suskirstyti į dvi vienodo ar skirtingo dydžio kvadratines zonas;

  • Erdvę galite atskirti pertvaromis, lentynomis ar kitais kompaktiškais elementais;

  • Norėdami padalyti nedidelę erdvę, tikslinga naudoti daugiafunkcinius ir sulankstomus baldus arba pabrėžti atskirą plotą dėl akcento spalvų dizaino.

  • Mažam kambariui taip pat naudojamos veidrodinės arba stiklinės pertvaros, vizualiai išplečiančios kambarį ir pridedant jam erdvės pojūtį.
Kaip galite zonuoti?


Pertvaros


Jos yra akivaizdžiausias ir lengviausias būdas suskirstyti zonas. Be to, pertvara veikia kaip papildomas dekoras, puošiantis kambario dizainą.

Šis dizaino elementas gali būti tvirtas, raižytas, aukštas nuo grindų iki lubų arba žemas. Pertvaroms gaminti naudojamos įvairiausios medžiagos - mediena, plastikas, audinys arba didelio stiprio stiklas. Zonavimo elementai su bambuko strypais, medinėmis sijomis ar virvėmis atrodo originalūs. Tokie gaminiai puikiai tinka bet kokio namo ar buto interjerui kaimo stiliaus, namelio, provanso ar minimalizmo.


Baldų zonavimas


Spinta-pertvara zonavimui


Be pagrindinės paskirties, baldai gali virsti puikiu erdvės dalintoju. Norėdami apriboti kambarį galime rinktis siaurą knygų spintą, neįprastos formos sofą, baro prekystalį, komodą ar kitus baldus bei daiktus.Zonavimas su dekoratyviniais elementais


Puikiu zonavimo elementu laikomi vijokliniai augalai, specialaus rėmo pynimas arba, pavyzdžiui, konstrukcija su kabančiais vazonais. Aukštos spintelės su gėlėmis, derinančios funkcionalumą ir grožį, interjere atrodo originaliai.

Akvariumas leis padalinti kambarį ir pasiekti puikų mikroklimatą kambaryje. Šis modernus sprendimas sukuria raminančią atmosferą interjere.


Zonavimas su užuolaidomis


Gana lengvas ir nebrangus variantas, kuris neužima daug naudingos vietos. Dėl paprasto užuolaidų pakeitimo jūs kiekvieną kartą galite suteikti savo baldams naują išvaizdą. Yra stumdomų, kylančių į viršų arba statinių pakabinamų užuolaidų modelių.


Tapetų zonavimas


Norėdami pabrėžti aiškias kambario ribas, galite naudoti skirtingų spalvų ar tekstūrų tapetus. Šviesios arba tamsios spalvos leis Jums paryškinti atskirą akcentinę sieną ir taip pažymėti funkcinę zoną.


Zonavimas su podiumu


Ant podiumo gali būti įrengtos įvairios zonos pvz. biuro, valgomojo, virtuvės ar darželio. Pavyzdžiui, studijos tipo apartamentuose šis dizainas dažnai būna su stalčiais ar net lova.


Zonavimas su Ekranu


Dekoratyviniai mobilieji ekranai yra labai patogus būdas padalinti kambarį. Tokie elementai neužima daug vietos, juos bet kada galima lengvai perkelti ir nuimti.


Arch

Stačiakampės ar lanko formos arkos, kurios neuždaro patalpos ploto, sukuria prabangią atmosferą, taip pat vienu metu zonuoja erdvę ir tuo pačiu ją apjungia.


Kambarių zonavimas spalvomis

Dėl tokio zonavimo sprendimo kiekvienai funkcinei zonai galima suteikti tam tikrą būdingą atspalvį.Stumdomos durys

Optimalus ir stilingas zonavimo variantas. Stumdomos stumdomos durys atrodo daug lengvesnės ir erdvesnės, palyginti su tvirtomis konstrukcijomis.


Šviesos zonavimas

Naudojant įmontuotus šviestuvus, sienų, lubų ar grindų apšvietimą galima pabrėžti tam tikras kambario zonas. Be to, gerai išdėstyti šviestuvai prisideda prie vizualinės funkcinės apkrovos ir patalpos dydžio pokyčių.
Mano, kaip dizainerės motto "kurti ne šalbloniškus, madingus interjerus, bet individualius, kliento norus ir poreikius atitinkančius interjerus."

Niekam ne paslaptis, kad būtent moterys labiau domisi interjero dizainu, nes moteris lyg namų Deivė, namų židinio kurstytoja. Kiekviena moteris stengiasi sukurti trokštamą bei jaukią aplinką namuose. Taip kaip vyrai džiaugiasi ir didžiuojasi savo automobiliais (gali pastatyti savo Porsche stikliniame garaže viduryje kambario), taip moteris džiaugiasi savo namų interjeru. Labai įdomu , kad mano projektai dažniausiai skirti rafinuotoms bei elegantiškoms moterims, turinčioms savo stilių ir skonį bei statusą.


Ši moteris savimi pasitikinti, turinti savo gyvenimo viziją, besidžiaugianti savo veikla. Ji yra nepriklausoma, gali save išlaikyti ir leisti tiek pinigų kiek panorėjusi.

Todėl gali sukurti tokį gyvenimą ir namų aplinką tokią, kokios tik panorėtų. Štai keletas pavyzdžių, kaip namų pagrindinis akcentas gali tapti jūsų mėgstamiausia suknele ( priklausomai nuo norimo sukurti stiliaus gali būti gėlėta, romantiška, ryški, pastelinė, o galų gale labai idomus dalykas būtų interjere sukurti ryškų akcentą - pakabinti savo interjere savo vestuvinę suknelę... ) Tai ne tik kambario akcentas bet ir nostalgija, atsiminimai ir džiaugsmas.

Džiaukimės savo gyvenimu ir nebijokime eksperimentuoti.


Švęskime gyvenimą!


Myliu, Ijan
____________________________________________________________


Hello my lovely people,


It is no secret that women are more interested in interior design, as a woman is the Goddess of Home, the instigator of the home fireplace. Every woman strives to create a cozy and comfortable home environment. Just as men are happy and proud of their cars (they can park their Porsche in a glass garage in the middle of the room), so does a woman in her dresses. A very interesting new project is a collaboration with She designs low-volume dresses for sophisticated and elegant women with their own style, taste and status.

This woman is self-confident, has a vision of her life, and enjoys her activities. She is independent, able to support herself and spend as much money as she wants.

Therefore, you can create the living and home environment you want. Here are some examples of how a home accent can become your favorite dress (depending on the style you want to create, it can be floral, romantic, bright, pastel, and in the end it would be very interesting to create a bright accent in your interior - hang your wedding dress ... ) It is not only the accent of the room but also the nostalgia, memories and joy.

Let's enjoy our lives and not be afraid to experiment. Let's celebrate life!


Love, Ijan75 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page