Ieškoti
  • Ijan

Boho stilius 2 ir 3 dalis

Boho stilius 2 dalis


Tai 2 kambarių buto „Boho“ stiliaus Vilniuje projektas 🌿☘🍀


Įprastai dirbu su gyvenamųjų erdvių įrengimu, todėl prisipažinsiu, kai gavau el.laišką iš klientės Julijos dėl jos buto „Boho“ stiliumi dekoravimo ir įrengimo, pažiūrėjau į tai gana skeptiškai, nes tai nebuvo man įprasta erdvė su kuria dirbu, o ir apimtis nedidelė. Galiausiai priėmiau iššūkį, o sprendimą nulėmė tai, kad su Julija daug bendravome ir sprendėme daug dalykų nuo pradžios, nuo idėjos, koncepto iki jų įgyvendinimo. Kitas aspektas, kuris nulėmė mano apsisprendimą, tai pačios Julijos žinojimas ko ji nori ir nenori interjere bei jos pasitikėjimas IJANdesign. Šie aspektai tik dar labiau paskatino imtis šio projekto ir sukurti jaukią „pinterestinę“ namų aplinką, kurioje būtų malonu būti, kur Julija turėtų savo kūrybos erdvę, o ateityje galėtų rengti „zoom“ pokalbius darbui iš namų ar seminarus ar tiesiog pakviesti draugus užsukti puodeliui kavos.


Prieš tai šiose patalpose trūko jauno žmogaus “vaibo”, kur pačiai būtų smagu būti. Pirmasis įspūdis pamačius “tuštokas” patalpas kiek išgąsdino, nes atrodė, kad vietos čia labai daug, tačiau naujas teisingas dekoravimas padėjo tinkamai bei funkcionaliai padalinti erdvę zonomis. Pirmiausia, mus pasitinka jaukus koridorius – patogus medžiaginis foteliukas bei nedidelis staliukas. Patalpų centrinėje dalyje, kaip ir pridera, yra svetainė. Šalia yra valgomojo erdvė, skirta valgymui ir bendravimui. Siekiamybė buvo sukurti nedidelį poilsio kampelį, tad šioje vietoje galima jaukiai prisėsti pailsėti, pasvajoti, padirbėti su kompiuteriu ar tiesiog pasimėgauti kavos puodeliu.


Kitose patalpose pakoregavome dušą, kranus, santechnikos, bei elektros įvadus, rozetes, perkabinome šviestuvus, užuolaidas, papildėme interjero detales: „posterius“ mediniuose rėmeliuose, bei vazonus ir kitas smulkias interjero detales.


Vieni ryškiausių interjero elementų – tai „Boho“ kilimas ir didelės “pampas grass” didelėje stiklinėje vazoje, kuri turėtų likti valgomojo patalpoje kaip oazė, arba gali būti perkelta į koridorių ir tarsi pasitikti ir vesti žmogų į tolimesnį buto užmanymą ir „Boho“ stilių. Rezultatas džiugina, nes klientė liko labai patenkinta rezultatu ir šis sukurtas stilius kuria išskirtinumą ir beribį erdvės jausmą.


Pažiūrėkime ką šį kartą pavyko sukurti išskirtinėse patalpose!🎨


Ačiū

už pasitikėjimą!🤎🤎

Nuotraukos

📸Brand You PhotoBoho stilius 3 dalis
51 peržiūra0 komentarų