top of page
  • Writer's pictureIjan

Laikas atnaujinti namų fasadą?

Atnaujinta: 2022-10-04Valandų valandas ieškote inovatyvių idėjų ir suprantate, kad fasado spalvų, apdailos medžiagų ir formų derinimas yra visai ne lengva užduotis. Kai tikslas yra ne tik dailiai atrodanti namo išorė, bet ir kokybiška bei ilgaamžė apdaila, patartina pasikonsultuoti su profesionalais.


Pritrenkiantys namo fasadai nėra staiga šovusi geniali idėja: tai ilgo planavimo ir įdirbio rezultatas. Be abejo, kūrybiškas mąstymas – neišvengiamai reikalinga šio proceso dalis, tačiau yra keletas svarbių fasado įrengimo niuansų, kuriais reikėtų vadovautis.


Fasado spalvų derinimas turi vieną pagrindinį principą, kuris padės nepasiklysti pasirinkimų gausoje.


Pasirinkite du pagrindinius atspalvius, kurie sudarys Jūsų fasado apdailos pagrindą – vieną šviesesnį, kitą tamsesnį toną. Geriausia jei jie būtų iš tos pačios spalvų paletės. Trečią (galimai akcentinę) spalvą rinkitės smulkioms detalėms – apvadams, langams, durims ir pan.


Taip išvengsite vizualinio triukšmo ir neperspausite namo išorės dizaino.
Lietuvoje bene populiariausia eksterjero dekoravimo medžiaga fasadui – klinkeris. Namų statytojus sužavėjo plačia spalvų palete bei žema kaina pasižymintis produktas, tad vienas po kito ėmė dygti klinkerio plytelėmis dekoruoti pastatai.


Jei esate iš tų, kuriems fasado apdaila klinkeriu yra so yesterday ir norite, kad Jūsų namai iš tiesų atspindėtų Jūsų drąsią asmenybę,yra unikalių namo fasado idėjų. Fasadus dekoruoti galite egzotiškų akmenų imitacija, plytelėmis vaizduojančiomis metalizuotas plokštes (kurios beje nerūdija), medžio imitacijos plytelėmis (kurių nereikia perdažyti kas 5 metus), mikrocemento bei betono paviršiaus plytelėmis ar net reljefinėmis 3D plytelėmis.


Štai šitaip atrodo fasado brėžiniai.
200 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page