top of page

PIRKIMO TAISYKLĖS

Pirkimo elektroninėje parduotuvėje taisyklės, prekių pristatymas ir grąžinimas
PREKIŲ PRISTATYMAS
 1. Jūsų išsirinktas prekes galime pristatyti Jums visoje Lietuvoje ir Europos sąjungoje. Dėl pristatymo į kitas valstybes susisiekite su mumis el.paštu – info@ijandesign.com Siuntinio pristatymo išlaidos į užsienį, priklausomai nuo šalies, apskaičiuojamos individualiai kiekvienam užsakymui. Prašome nurodyti  tiksliai gavėjo adresą, šalį ir pašto kodą. Pirkėjas apie pristatymo išlaidas bus informuotas el.paštu.

 2. Užsakyta prekė išsiunčiama vėliausiai po 5 darbo dienų nuo gauto apmokėjimo datos. Apie paruoštą ir išsiųstą siuntą Jums pranešime el. paštu.

PARDAVĖJO IR PIRKĖJO ATSAKOMYBĖS
 1. IJAN DESIGN atsakingai žiūri į visus užsakymus, užsakimai siunčiami pagal eiliškumą. Stengiamės kiekvieną užsakymą išsiųsti kuo greičiau, jei turite individualių poreikių pristatymo laikotarpiui – susisiekite.

 2. IJAN DESIGN neprisiima atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

 3. IJAN DESIGN pasilieka teisę keisti prekių pristatymo mokestį.

 4. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas, užfiksuoti nuotraukomis apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

 5. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS
 1. Remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, pirkėjas, įsigiję prekių elektroninėje parduotuvėje www.ijandesign.com turit teisę per 14 dienų nuo jų įsigijimo grąžinti prekes pardavėjui -IJAN DESIGN.

 2. Norint grąžinti ar keisti prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 3. Norėdami grąžinti prekę (-es),  galite tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Jums dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

 4. Keičiant arba grąžinant prekę, būtina nurodyti ir pateikti įsigijimą įrodantį dokumentą – sąskaitą faktūrą ir kreiptis el. paštu info@ijandesign.com

 5. Keičiama ar grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokią ją gavote, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt., šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

 6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Jūsų grąžinamų prekių, jei  nesilaikote nustatytos prekių grąžinimo tvarkos (keičiama arba grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta individualiai pagal specialų užsakymą, ar pasibaigęs grąžinimo terminas.

KAIP GRĄŽINTI PREKES
 1. Pirkėjas grąžina prekes per kurjerių tarnybą, apmokant siuntimo išlaidas, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės, ar pristatytos ne tos prekės.

 2. Prekes pristatyti adresu pardavėjo nurodytu adresu.  Siunčiant prekę kurjeriu, prašome įdėti ją į papildomą apsauginę pakuotę, kad nebūtų pažeista originali pakuotė.

 3. Grąžinamų (ar keičiamų) kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos Pirkėjui nėra grąžinamos.

 4. Kai Pirkėjo netenkina prekės forma, dydis ar spalva, modelis ar komplektacija, tačiau prekė yra kokybiška, Pirkėjas prekes grąžina apmokant grąžinimo (siuntimo) išlaidas.

 5. Prekę pirktą su nuolaidą pirkėjas gali grąžinti ar keisti, tačiau jam bus gražinama už prekę sumokėta suma su pritaikyta pirkimo metu nuolaida.

 6. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

 7. Kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

SUGADINTOS SIUNTOS
 1. Kai gaunate sugadintas prekes (sveika pakuotė, tačiau viena ar kelios prekės sudužusios, pažeistos), neabejodami kreipkitės į mus. Mums rūpi, kad Jūsų užsakymai džiugintų, todėl sudaužytas prekes pakeisime į tokias pačias, ar lygiavertes (su Jumis suderinus).

 2. Informuokite mus apie pažeistas prekes, pridėkite nuotraukas, kad galėtume greičiau nustatyti, kurios prekės jus pasiekė sugadintos.

Julija Naradauskaitė
info@ijandesign.com

Redakcija: 2022 rugsėjo 11 d.

bottom of page