top of page

UŽ PREKINIO ŽENKLO

Su Julija Naradauskaite Brunicke (3).png

Aš esu Julija, interjero dizainerė, padedu žmonėms sukurti svajonių namus. 

Dirbant su interjero projektu, įvertinu visą kontekstą -  užsakovo gyvenimo, mastymo būdą bei siekius. Noriu sukurti išsamų vaizdą žmogaus, su kuriuo dirbu.

Todėl jei nesiryžtate pradėti kurti savo svajonių interjero, nes turite abejonių - parašykite man. Dovanoju nemokamą konsultaciją.

NEMOKAMA KONSULTACIJA
IJANdesign_apie mane

MANO KELIONĖ

IJANdesign_interjero dizainas

Esu gimusi po jaučio ženklu, tvirtai apsisprendžiau - sieksiu svajonės, sau ir visiems įrodysiu, kad galiu tai padaryti. Apsisprendžiau, kad noriu studijuoti interjero dizainą. To siekiau su didžiuliu atkaklumu! Baigiau dailės mokyklą, kiekvieną savaitgalį 3 valandas važiuodavau į Vilnių, ten praleisdavau visą savaitgalį paruošiamuosiuose kursuose.

 

Interjero dizainerė Julija Brunickė

Gavau darbą pagal specialybę Vokietijoje, priėmiau pasiūlymą ir  ten dirbau 5-erius metus. Tik tada leidau sau pagalvoti, kad metas  grįžti į Lietuvą. Supratau - jau galiu, jau noriu. Grįžusi, įsidarbinau interjero srityje ir sužinojau gražiausią naujieną – tapsiu mama, laukiuosi savo princesės.

 

Tai buvo tarsi ženklas, kada dabar jau pats tinkamiausias laikas pildyti savo svajonę, dirbti sau. Atėjo suvokimas, kad negaliu ir nebemoku sėdėti ir dirbti vieno darbo. Net augindama savo angelėlį, noriu būti naudinga aplinkiniams, išnaudoti savo potencialą. Todėl kiekvieną dieną keliuosi, verčiuosi per galvą, kad mano klientai būtų laimingi jiems suprojektuotuose namuose.

Kaip ir iki tol, atkakliai siekiu savo užsibrėžtų tikslų, mažais žingsniais artėju prie savo tikslo. Siekdami  svajonių žinome tik apie savąsias, bet nepastebime kokią „kelionę“ keliauja mus supantys  žmonės. Tikiu, kad palaikymas ir pakantumas, bendradarbiavimas – raktas į sėkmę. Palaikykime vieni kitus.

Su Julija Naradauskaite Brunicke (4).png

IJANdesign įkūrėja

Apie IJANDESIGN verslą pradėjau galvoti dar lankydama mokyklą, tuomet tai neturėjo aiškaus pavadinimo, buvo tik gairės kuo aš norėčiau užsiimti ir kaip tai turėtų vykti. Tik užsiminus apie tai savo artimoje aplinkoje aš išgirsdavau daugybę klausimų. Kas tai turėtų būti? Kaip tai turėtų atrodyti? Kaip tu visa tai padarysi?

Šis nesupratimas ir nepasitikėjimas jėgomis, persmelkdavo mane visą, pasinerdavau į abejones ir  kiekvieną kartą nuleisdavau rankas. Džiaugiuosi, kad man pavyko išeiti iš šio užburto rato.

Interjero dizainerė Julija Brunickė

Piešimas, tapyba, atkakliai lavinau šias technikas, kad per stojamąjį egzaminą parodyčiau viską ką galiu geriausiai. Žinoma, aš tai padariau – įstojau į Vilniaus Dailės Akademiją ir baigiau interjero dizaino studijas. Bakalauro studijų man nebuvo gana, norėjau gilinti žinias. Išvažiavau į UK, studijuoti Glasgow School of Art. Ten anglų kalba rašiau esė,  ir disertaciją ir baigiau interjero architektūros bakalauro studijas. Net tada, man atrodė, kad žinių dar maža mano tikslui pasiekti – dirbti sau.

Interjero dizainerė Julija Brunickė

1989 m.  gegužės  9 d.  gimiau Vilniuje.

1996 m. pradėjau eiti į Šiaulių Ragainės pagrindinę mokyklą.

2001 - 2005 m. mokslai Šiaulių Dailės mokykloje.

2005 m.  baigiamasis aliejinės tapybos darbų ciklas "Namai". Darbo vadovas - Dalvytis Udrys.

2007 - 2008 m.  paruošiamieji Vilniaus Dailės Akademijos kursai stojant į Interjero dizaino bakalaurą, dalyvavimas įvairiose parodose bei konkursuose.

2008 m. Šiaulių J.Janonio gimnazijos abiturientė.

2008 - 2012 m.  Vilniaus Dailės Akademijos Interjero dizaino

bakalauro studijos.

2012 m.  baigiamasis darbas "Pajūrio terapijos centras Nidoje".

2012 - 2015 m. Glasgow School of Art, Interior Architecture, antrasios bakalauro studijos Škotijoje.

2015 m.  baigiamasis darbas "Rehabilitation Centre for Cancer Patients".

2015 m. iki dabar dirbu Vokietijoje, jaunesniąja architekte.

BIOGRAFIJA

PARODOS

2001 m.  laureatė tarptautinėje parodoje su tapybos darbu "Pjovėja" iš Ragainės mokyklos dailės pamokų.

2005 m.  trijų paveikslų "Namų" ciklas Šiaulių Dailės mokykloje.  Baigiamasis darbas.

2006 m.  Poželų premijos laureatė J.Janonio gimnazijoje su paveikslu "Paukštis/ė".

2007 m.  Poželų premijos laureatė su tapybos darbu "Angelas su vienu sparnu".

2014 m. Glasgow Commonwealth žaidynių interjero konkurso nugalėtoja. Rengėjai panaudojo mano kurtą idėja savo interjere.

2014 m.  Edinburge vykusios parodos Jerwoon Drawing Prize laureate su darbu "Gyvenimo medis".

2015 m.  GSA baigiamasis darbas dalyvavo "Sustainability" konkurse.

BENDRAUKIME INSTAGRAME

bottom of page