Ieškoti
  • Ijan

Vaikų kambarys

Vaiko kambario interjero dizainas – kas šiuo metu madingiausia


2021-aisiais metais įrengiant vaiko kambarį madingiausia: pastelinės spalvos ir medis. Aprašome viską išsamiau.


// PASTELINIAI TONAI

Rožinis kvarcas bei melsvai žydra – ir toliau vyraus kartu su kitais švelniais, ramiais tonais (natūralia molio spalva, pilka, smėline, prigesinta alyvuogių). Interjero dizainas gali būti pagyvintas ryškesniais akcentais, spalvomis, tokiomis, kaip oranžinė, tamsiai žalia, auksinė, sodraus raudono vyno.

// MOTINA GAMTA

Dar viena vyraujanti tendencija – tai natūralių medžiagų ir gamtos įkvėptų motyvų naudojimas interjere. Must–have akcentu tampa medinės lovytės, lentynėlės ir žaislai (atrodo grįžtam į senus laikus). Taip pat populiarūs augalų ir gyvūnų raštai, natūralūs audiniai – medvilnė, linas.

// ATVIRA ERDVĖ = ATVIRA ŠIRDIS

Šį sezoną tampa madinga mažylio kambarį paversti atvira erdve, t. y., sujungti su tėvų miegamuoju ar netgi svetaine. Tai reiškia, kad tėveliai galės matyti vaiką ir nebereiks specialių klausymosi įrenginių. Norint šiek tiek privatumo, kambarėliai gali būti atskiriami mobiliomis sienelėmis, sunkiomis draperijomis, slenkamosiomis durimis ir pan.

// LOVYTĖ

Pagrindiniu kambario cinkeliu rinkitės lovytę, kuri bus tarsi pareiškimas – tai subtilus ir modernus interjero dizainas. Nepabijokite rinktis peršviečiamų akrilo, itin didelių ar nesimetriškų, konvertuojamų konstrukcijų. Jei mėgstate subtilesnę stilistiką, ne tokią inovatyvią, rinkitės antikvarines komodas, kėdes. Pasitelkite viduramžių moderną, vintažą ar shabby chic.

// BERIBĖ EKSPRESIJA

Dabar „pasidaryk pats“ manija. Tad tėveliai, gebantys kurti ir konstruoti patys, tikrai ras būdų, kaip vaiko kambarį paversti unikaliu. Dekoruokite sienas, baldus, klijuokite lipdukus, pieškite... Pasitelkite fantaziją!

Vaiko kambario interjero dizainas turi būti parinktas atidžiai. Juk tai erdvė, kur vaikas žais, ilsėsis, mokysis, kurs... Jei įrengdami mažylio kambarį susiduriate su begale klausimų – kreipkitės į mane. Aš – taip pat mama, tad puikiai suprantu, kaip svarbu vaiko kambarį įrengti viską apgalvojus!


#interjerodizainas #vaikokambarys #namudizainas #vaikoerdve11 peržiūrų0 komentarų