top of page
  • Writer's pictureIjan

STRUCTUM Konkursas: IŠMANUSIS MIESTAS 10

Kaip inovacijos gali padaryti lankytinas vietas dar patrauklesnėmis ir labiau prieinamomis visiems? Kiek tokias erdves reikia keisti? Visus šiuos klausimus, kartu su kitais dalyviais sprendėme projekto @ismanusismiestas kūrybinėse dirbtuvėse. Nors projekte dalyvauju ne pirmą kartą, tai yra išskirtinė ir be galo įdomi patirtis.

TIKSLAS


Tikslas padaryti traukos zoną, jog žmonės norėtų nors ir 3 val. važiuoti iki vietos, kad tik pamatyti Mildos slėnį. Norisi sukurti tinkamus privažiavimus, patogias stovėjimo aikšteles, apšvietimą, tiltą, pastoges šaltiniui ir žmonėms. Panaudoti vietovės tautosaką ir atkurti ją per mažąją architektūrą. Sukurti pažintinį taką, vedanti per istorijos elementus bei pamirštą tikėjimą. Pagrindinis dėmesys būtų pritaikyti žmonėms su specialiu poreikiu ir skirtingų laisvalaikio praleidimu būdu.


MISIJA


Mildos slėnis ir Rimolių piliakalnis. Norisi erdvę pritaikyti žmonių susirinkimams, švenčių šventimui, susibūrimui, paversti traukos vieta gyventojams ir svečiams.


VIZIJA


Kuriami objektai sukurti taip, kad darniai įsilietų į aplinkinį kraštovaizdį, jo netrikdytų ir išsaugotų natūralias gamtos vertybes. Atsižvelgti į nūdienos žmonių poreikius ir teikti naudos per erdvę visuomenei.

Natūralumas ir minimalizmas padeda subtiliai papildyti supantį kraštovaizdį.Komplekso vizija – skleisti meną, harmoningai gyventi su gamta.

Kraštovaizdis išsaugotas, nepaliestas, tvyro ramybė ir harmonija. Nėra nieko perteklinio, viskas komfortiška ir rafinuota. Natūrali mediena dera su betonu bei metalu. Švelnios neutralios gamtos spalvos papildo švarias linijas.
Dalinamės savo įspūdžiais, ir norime paklausti: ar Jums svarbu, kaip tvarkomos miestų erdvės, lankytinos vietos? Kokie įgyvendinti sprendimai, kuriuos esate pastebėję, jums atrodo patys geriausi?

SUSISIEK su mumis - mes padėsime sukurti Tavo svajonių erdves! 💪⚡️

_________________________________ © IJANdesign www.ijandesign.com7 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page