Ieškoti
  • Ijan

Norite praplėsti gyvenamasias patalpas balkone? Pasidalinsime lengvai įgyvendinamomis idėjomis.


Darbo kambarys lodžijoje (balkone)


👉Išnaudokite vertikalius paviršius ir įkurkite prieskoninių augalų darželį. Ant sienų įrenkite kopetėles, ant turėklų pakabinkite lovelius ir džiuginkite save spalvų bei kvapų įvairove.


👉Turite erdvesnį atvirą balkoną? Tegul jis tampa vasarnamiu! Baldai turi būti atsparūs drėgmei, karščiui. Balkono grindis verta padengti terasinėmis medžio plytelėmis arba net terasinėmis lentomis. Tokia danga sukuria vasarnamio įspūdį, o jį dar labiau sustiprintų pakabintos užuolaidos, hamakas arba supamas krėslas.


👉Balkone galima įrengti ir vaikų kambariuką. Lenta su kreidelėmis, spalvotos pagalvėlės, sėdmaišis, komoda smulkmenoms sudėti, spalvotos lemputės-girliandos ‒ ir mažosios padaužos pamirš apie televizoriaus egzistavimą.

👉Jaukumo pojūtį padidins pledai ir kilimėliai. Kilimas gali būti akcentinių spalvų, pavyzdžiui, baltai-juodai dryžuotas. O jeigu sugalvosite pakabinti veidrodį įspūdingame rėmelyje - praplėsite erdvę, reflektuosite aplinką balkone. Užburianti idėja.

👉 Vakarėlių mėgėjams puikus sprendimas būtų vyno šaldytuvas balkone ir mini indauja ar lentynos taurėms. Keli spalvingi pufai, šezlongas, šviesų girliandos ir ‒ teprasideda vakarėlis!


👉Balkonas gali tapti dar vienu gyvenamuoju kambariu. Jeigu iš balkono atsiveria nuostabus vaizdas, galima juo grožėtis geriant arbatą, kavą ar kitą mėgstamą gėrimą. Pakanka mažo stalelio, kelių lengvų kėdžių ir, žinoma, augalijos.


🎯Vieną dieną man paskambino Darius iš Klaipėdos su konkrečiu tikslu savo lodžijoje įsirengti darbo kambarį - erdvę. Mūsų pokalbis prasidėjo nuo idėjų ir poreikių išsigryninimo.


Darbas vyko keliais etapais. Pirmiausia įsivertinimas dabartinės situacijos ir ką reikėtų padaryti.


Taigi darbai prasidėjo ir pirmiausia ką Darius padarė įsivedė elektrą ir nusimatė rozečių, šviestuvų bei jungtukų vietas.


Tada išsirinkome 2 spalvas kambariui dažyti. Viena spalva šviesesnė didžiajai daliai ploto, o kita tamsesnė akcentinei sienutei. Taip pat išsirinkome patogią ergonomišką kėdę, paspirtukų laikiklį, šviestuvą ir t.t.