top of page
  • Writer's pictureIjan

Malonumas dalyvauti Dizaino pusryčiuose atnaujintoje „Narbutas Lietuva“ ekspozicijoje Šiauliuose

Atnaujinta: prieš 5 dienas

„Narbutas Lietuva“ turi salonus su ekspozicinėmis erdvėmis keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Viename jų, Šiauliuose, praėjusią savaitę oficialiai atidaryta atnaujinta ekspozicija. Šis salonas, kaip ir likusieji trys, yra atviras lankyti, skirtas susipažinti su gaminiais iš arčiau bei juos čia pat išbandyti. Atnaujintos ekspozicijos išskirtinumas – ryškesnis funkcinių erdvių atskyrimas, leidžiantis patenkinti skirtingus dirbančiųjų poreikius bei didelis dėmesys jaukumui ir akustikai.


Pasidžiaugti atnaujinta erdve ir išbandyti pristatomas naujienas susirinko kviestiniai Šiaulių miesto architektai ir interjero dizaineriai. Jaukių vėlyvų pusryčių metu svečiai turėjo progos pabendrauti su „Narbutas Lietuva“ komanda, išgirsti NARBUTAS prekinio ženklo ambasadorės Laimos Surgautaitės pristatymą apie „šiandienos“ NARBUTĄ, o įmonės partneris – danų audinių gamintojas GABRIEL ir jo atstovė Sigita Tercijonė – svečius supažindino su tvariomis audinių tendencijomis ir aktualijomis.

Atnaujinto salono centre – akustinį komfortą ir jaukumą biure kuriantys gaminiai


„Narbutas Lietuva“ salonas Šiauliuose atidarytas 2016-aisiais. Per aštuonerius jo gyvavimo metus keitėsi ne tik mados, bet ir svarbūs pasaulio įvykiai turėjo įtakos darbo įpročiams, o tai keitė biuro erdvėms keliamus reikalavimus ir poreikius. Atsižvelgiant į juos, ekspozicija kardinaliai atnaujinta, todėl šiandien ji puikiai atspindi pasikeitusią šiuolaikinio biuro realybę ir gali atliepti aktualiausius darbo erdvės poreikius.


Nors ekspozicijos erdvė Šiauliuose yra gana kompaktiška, tačiau suskirstyta į atskiras – darbo, pasitarimų bei poilsio – zonas, o tai leidžia maksimaliai išpildyti ir sukurti vizualiai atvirą biuro atmosferą su sklandžiais perėjimais iš vienos zonos į kitą. Ekspozicijoje didžiausias dėmesys skiriamas naujausiems ir aktualiausiems NARBUTAS gaminiams, kurie padeda kurti akustiškai malonią darbo aplinką.

„Visapusiškas patogumas dirbti, laisvai bendrauti ir bendradarbiauti šiandien yra viena didžiausių vertybių, kuri biurus paveikė bene labiausiai, – pastebi „Narbutas Lietuva“ pardavimų grupės vadovas Donatas Girinskis. – Išnykusios sienos reikalauja gerai apgalvoti erdvės išdėstymą ir daugiau dėmesio skirti akustiniam komfortui, taip sukuriant jaukias, bet išties kokybiškas darbo sąlygas.“

Didelio pasisekimo sulaukusios ir dizaineriams bei klientams puikiai pažįstamos akustinės kolonos PARTHOS yra stilingos, mobilios ir tvarios. Jos ne tik gerina garsinę erdvių aplinką, bet ir joms suteikia daugiau funkcionalumo. Kolekciją sudaro keturių tipų akustinės kolonos, kurias galima derinti tarpusavyje ar su kitais PET produktais ir taip kurti vientisą interjerą.


Kuriami objektai sukurti taip, kad darniai įsilietų į aplinkinį kraštovaizdį, jo netrikdytų ir išsaugotų natūralias gamtos vertybes. Atsižvelgti į nūdienos žmonių poreikius ir teikti naudos per erdvę visuomenei.


Natūralumas ir minimalizmas padeda subtiliai papildyti supantį kraštovaizdį.Komplekso vizija – skleisti meną, harmoningai gyventi su gamta.

Kraštovaizdis išsaugotas, nepaliestas, tvyro ramybė ir harmonija. Nėra nieko perteklinio, viskas komfortiška ir rafinuota. Natūrali mediena dera su betonu bei metalu. Švelnios neutralios gamtos spalvos papildo švarias linijas.
SUSISIEK su mumis - mes padėsime sukurti Tavo svajonių erdves! 💪⚡️

_________________________________ © IJANdesign www.ijandesign.com10 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kommentare


bottom of page