top of page
  • Writer's pictureIjan

Mūsų kuruojamas dabartinis didelis projektas yra J.Janonio gimnazijos mokinių ir mokytojų erdvės

Atnaujinta: 02-16Tai pagaliau vyksta! Mūsų komercinių interjerų kūrimas įgavo didelį pagreitį! O kas toliau?Mes @ijandesign komanda kuriame ne tik privačius individualius interjerus, kurie yra mūsų išglostyti ir išmyluoti. 🤍 Mes taip pat kuriame ir komercinius projektus, dabartinis didelis projektas yra Šiaulių Juliaus Janonio gimanazija


- labai juo džiaugiamės, nes šį projektą pavyko kurti su gerai žinomais ir laiko patikrintais partneriais - @narbutas_lietuva NARBUTAS.💯🔝

Taip pat labai džiaugiamės, kad jį galėjome atlikti mūsų komandoje, pasiskirstėme darbus ir tikrai greitai, operatyviai išpildėme visus kliento poreikius.✅ O toliau - Jūsų poreikiams ir estetiniam pojūčiui pritaikyto interjero kūrimas! 🙌🏻 O vyksta šis procesas, nei labai sudėtingai, nei labai paprastai. Svarbiausia - nepamesti darbų sekos.👌🏻 Štai keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti apie planavimo ir interjero kūrimo procesą bei darbų seką: 🤓 ☝🏻pirmiausia - planas, o tik tuomet - darbai. Interjero vizija visuomet kuriama dar iki bet kokių remonto ar įrenginėjimo darbų pradžios. ☝🏻planas prasideda nuo esamos situacijos įvertinimo, lūkesčių bei patinkančių interjerų pavyzdžių aptarimo su pasirinktu dizaineriu. 🫴🏻 sekantis žingsnis - ankstyvoji kūrybinės dalies stadija, kurios metu dizaineriai gilinasi į klientui patikusių interjerų stilistiką, jų šeimos gyvenimo būdą ir kuria visą tai atitinkančio interjero viziją. 👩🏻‍🎨 ✍🏻 Kai stilistika aptarta, vyksta baldų išdėstymo planavimas, patalpų zonavimas.👩🏻‍💻 ☝🏻Tik po patalpų zonavimo, atsižvelgiant į baldų išdėstymą, galima projektuoti apšvietimą, santechniką bei atlikti šių komunikacijų įrenginėjimo darbus. 👷🏻‍♀️ 👌🏻 Sekantis etapas - medžiagiškumas ir spalvos. 🎨 🫶🏻 Ir tik paskutiniame etape būna renkami konkretūs baldai bei pritaikomos dekoro detalės. 🛋️🪴🙌🏻 Šis eiliškumas labai svarbus.🙅🏻‍♀️ Tad pasitikėkite. Viskam ateis savas laikas! 🧘🏻‍♀️🤗 #interiordesign #behindthescene #trusttheprocess #interjerodizinas #pasitikėjimomenas #procesas #dizainokūrimas #dizainoeiga #viskamsavaslaikas #ijandesign #godisinthedetailsKaip nuspręsti: naudotis interjero dizainerio paslaugomis, ar ne?


Su interjero dizaineriais nesusidūrusiems žmonėms neretai atrodo, jog viskas, kuo gali padėti dizaineris apsiriboja įrenginėjamų patalpų estetinio vaizdo kūrimu. Tad pasitikintiems savo estetikos suvokimu – dizainerio paslaugos kaip ir nereikalingos. Be to, Lietuvoje vis dar gajus įsitikinimas, kad dizaineriai būtinai vaikysis naujausių trendų, siūlys tik brangiausias medžiagas ar tūkstantines sumas kainuojančias interjero detales, todėl jų paslaugos įkandamos tik labai aukštas pajamas turintiems žmonėms. Tikriausiai tai viena priežasčių, kodėl įsirenginėjant namus, interjero dizaineris vis dar atrodo kaip prabangos dalykas, o ne pirmo būtinumo paslauga.


„Tačiau interjero dizainas – kur kas daugiau nei tik skambi frazė ir gerokai daugiau nei stilingai suderintos pagalvėlės ant sofos.“ – sako dizainerė, IJANdesign įkūrėja Julija. Ir priduria: „Stilius, grožis, estetika, spalvų ir medžiagiškumo dermė – tikrai svarbūs gero dizaino aspektai, tačiau toli gražu ne pagrindiniai. Mūsų komandos nuomone, geras dizainas yra visa tai, plius ergonomika, funkcionalumas ir praktiškumas.“


Kaip ir bet kurios srities profesionalai, taip ir interjero dizaineriai yra baigę atitinkamus mokslus, domisi savo srities naujovėmis, važinėja į parodas, kursus, keliasi kvalifikaciją bei nuolat kaupia praktinę patirtį, todėl puikiai išmano ne tik estetinę interjero dalį, bet ir taip vadinamą "User Experience Design" t.y. – vartotojo patirtį interjere. Tai nepaprastai svarbi interjero dizaino sritis, apimanti apšvietimo, baldų, spalvų ir tekstūrų parinkimą, bei erdvės organizavimą atsižvelgiant į visų projektuojamos erdvės vartotojų poreikius, pomėgius, įpročius ir norus. Taigi interjero dizaineriai kuria ne tik estetiškai patrauklią, bet ir ergonomišką, funkcionalią bei visiems jos naudotojams patogią erdvę.


Kasdien susidurdami su daugybe iššūkių, dizaineriai kaupia neįkainojamą patirtį ir, dažnu atveju, gali ne tik pasiūlyti sprendimus, apie kuriuos patys nė nepagalvosite, bet ir iš anksto numatyti, kurie sprendimai praktikoje tikrai nepasiteisins ir padėti tokių išvengti. Be to, dažniausiai jie turi patikimus statybinių medžiagų ir paslaugų ir tiekėjus, su kuriais nuolatos bendradarbiauja, todėl gali ne tik garantuoti už jų kokybę, bet ir suderinti geresnę kainą.
Kaip tokioje gausybėje dizainerių atrasti tą savąjį?


Interjero dizainerių pasiūla – tikrai nemaža. Tad kaip iš tokios gausos specialistų išsirinkti tokį, kuris Jus supras ir su kuriuo tikrai rasite bendrų taškų? IJANdesign komanda rekomenduoja visų pirma peržiūrėti į akį kritusio dizainerio atliktų darbų „portfolio“ ir tik įsitikinus, kad jo darbai atitinka Jūsų stilių, su juo susisiekti. „Dažniausiai jau pirmojo pokalbio metu paaiškės ar Jums pakeliui, ar randate bendrą kalbą ir ar sutampa Jūsų biolaukai.“ – juokiasi Julija.

Prieš pradėdami bendradarbiavimą, įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas dizaineris tikrai turi reikiamas kompetencijas ir tikrai gali įgyvendinti Jūsų projektą. Dėl šventos ramybės, galite patikrinti pasirinkto dizainerio rekomendacijas, ankstesnių klientų patirtį su juo bendradarbiaujant. Na ir galiausiai, dar prieš pradedant bendradarbiavimą aiškiai apibrėžti projekto tikslus, terminus ir biudžetą. „Kad būtų išvengta vėlesnių nesusipratimų“ – argumentuoja IJANdesign atstovė.


Geras dizainas – patalpų komforto neaukojanti estetika


Pasak IJANdesign komandos, tiek darbo, tiek namų erdvė privalo būti ne tik graži, bet ir patogi. Kiekvienas baldas, kiekviena interjero detalė turi ne tik puikiai atrodyti ir būti funkcionali. O kiekvienas toje erdvėje dirbantis ar gyvenantis asmuo – jaustis komfortiškai. „IJANdesign kuria jaukumą ir patogumą visiems be išimties, net ir šunims bei katėms!“ – juokiasi Julija ir priduria: „Turime įgyvendinę daugybę projektų, kuriuose daug dėmesio skirta interjero pritaikymui mylimiems klientų keturkojams! Juk gyvūnai ir miega, ir ėda, ir žaidžia mūsų namuose, tad kuriant interjerą būtina atsižvelgti tiek į jų poreikius, tiek į namų tvarkos palaikymą. “

Geras dizainas neabejotinai reiškia ir lengvai prižiūrimą erdvę! Juk net ir stilingiausioje patalpoje betvarkė atrodys nekaip… IJANdesign įsitikinę, jog patogiai, funkcionaliai ir ergonomiškai suplanuotose erdvėse jai atsirasti tiesiog nėra tinkamų sąlygų! „Stengiamės, jog užbaigtas projektas puikiai atrodytų ne tik jo užbaigimo dieną ar fotosesijos metu, bet ir po metų, ir po penkių!” – sako IJANdesign įkūrėja Julija, ir pabrėžia, kad kurdama interjerus, jos komanda visuomet stengiasi savo meniškus polėkius derinti su racionaliais, praktiškais sprendimais.


Jūsų dėmesiui – IJANdesign kurtas ir „Auksinės paletės“ konkurso vertas kotedžo interjeras


IJANdesign – tai žmonių komanda, kurios mėgstamiausi projektai – tokie, kurių dizainą kurti reikia nuo nulio. „Auksinės paletės“ konkurse ši interjero dizaino studija dalyvauja būtent su tokiu projektu. „Tai jaunos šeimos būstas, kurio interjeras traukia akį savo erdvumu ir skoningu dekoratyvumu.“ – sako Julija.

Su visa meile,

IJANdesign komanda🤍

54 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentários


bottom of page