top of page
  • Writer's pictureIjan

Konkurso LRytas „Mano erdvė 2023“ verti dalyviai - IJANdesign komanda

Atnaujinta: 02-16

Jūsų dėmesiui – IJANdesign kurtas ir „Mano erdvė“ konkurso vertas interjeras


Namai Dainuose


Minimalistinis, jaukus, lakoniškų formų interjeras ir žemiškų tonų namas Dainų rajone, svečius pasitinka išskirtiniu erdvės pojūčiu. Kuriant gyvenamojo namo interjerą, panaudotos aukštos kokybės medžiagos tokios kaip natūralaus ąžuolo parketlentės, ąžuolinės durys, grindjuostės ir gipsiniai šviestuvai bei apvadai.Bendroje virtuvės ir svetainės zonoje puikuojasi didelė šiuolaikiška virtuvė, kuriai parinktas ąžuolo medienos stalviršis, kaip ir visame name, vyrauja juodi akcentai.Valgomojo ašis – puikiai tinkantis šiai erdvei ąžuolinis stalas su stilingo dizaino „boucle“ audinio kėdėmis bei pritaikytas minimalistinis modernaus dizaino šviestuvas.Svetainės zonoje harmoningai dera pilko veliūrinio audinio kampinė sofa ir kavos staliukų komplektas - juodo metalo rėmas išsipildo dermėje su valgomojo šviestuvu,o pilko marmuro efekto stalviršis suteikia poilsio zonoje solidų išbaigimą derinyje su modernaus stiliaus kilimu.

Namų paletės ir atsikartojančių raštų medžiagiškumas puikiai išbaigia visą interjerą jam suteikant jaukumo ir šiltumo.


Vonios kambaryje pasirinktos pilkos bazinės plytelės ir įrėmintas fragmentas iškiliomis faktūrinėmis šiltų tonų plytelėmis, jų tekstūriškumą paryškina veidrodis su led apšvietimu.


Solidus interjero išpildymas visuomet yra apie kokybiškus ir ilgaamžiškus sprendimus, tad čia pasirinkti patikimi partneriai dizainą paverčia ne tik estetišku, bet ir funkcionaliu. Stiliaus vientisumas jaučiamas ir kitose namo zonose. Siekiant išlaikyti dermę su fasadine namo architektūra - tiek eksterjere, tiek interjere naudotos žemiškos spalvos bei stilistinė tąsa.

Konkurso „Mano erdvė“ dalyviai IJANdesign: interjero dizainas – gerokai daugiau nei suderintos pagalvėlės ant sofosIJANdesign – žmonių komanda, kurios mėgstamiausi projektai – tokie, kurių dizainą kurti reikia nuo nulio. „Mano erdvė“ konkurse ši interjero dizaino studija dalyvauja būtent su tokiu projektu. „Tai jaunos šeimos būstas, kurio interjeras minimalistinis, jaukus, lakoniškų formų, žemiškų tonų, savo svečius pasitinka išskirtiniu erdvės pojūčiu..“ – sako Julija Naradauskaitė Brunickė.

PRIEŠ
Jei ir Jums patiko šis interjeras galite savo balsą atiduoti 42nr šių metų „Mano erdvė“ konkurse.


https://projektas.lrytas.lt/mano-erdve-2023/balsavimas/namo-interjeras/42


Visa šio kotedžo koncepcija – novatoriška, funkcionali, moderni ir estetiška. Visus šiuos dalykus IJANdesign komanda sujungė į vieną visumą ir išgrynino pačius svarbiausius, ašinius dalykus – medienos ir natūralių gamtos spalvų kuriamą subtilumą bei jaukumą.


Fotografas: Gintaras Miltenis


Didžiausios padėkos:


@Decoratus už gipsinius apvadus;

@Medžio stilius už ąžuolo grindis, duris, grindjuostes;

Visai @Trukmė komandai;

@Ekoliumenas - už šviestuvus;

@Redosidejosnamams- už baldus;

@Lonas lovos;

@IRIS - plyteles;

@Inumbra užuolaidos, pagalveles, romanetes;


Labai džiaugiamės šiuo projektu!


Jei išsirinkti apdailos medžiagas ar baldus per daug sudėtinga, visada galite kreiptis į mus IJANdesign


Čia pateikiamos IDĖJOS, kurios mums be galo patinka. Pažiūrėkite, gal rasite tai, ko norėtumėte ir savo namuose.40 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commenti


bottom of page