top of page
  • Writer's pictureIjan

J.Janonio gimnazijos mokinių ir mokytojų erdvės - įgyvendinimas

Atnaujinta: 05-18


Nauju dizainu - norime pakviesti pažvelgti į mokyklos erdvę kūrybiškai. Daug jėgų, research'o ir resursų pareikalavęs didžiulis šios vasaros projektas, nustebino ir nudžiugino, pateisinęs ir pranokęs tiek mūsų pačių tiek direktoriaus, tiek mokytojų bei mokinių lūkęsčius. Džiaugiamės galėję prisidėti prie Šiaulių miestui labai reikšmingos bei iškilios gimanazijos (kurią aš ir pati baigiau) 5 patalpų rekonstrukcijos. Visada norisi daryti naudingus bei gerus darbus. Tai gali būti didžiulis indėlis jauno žmogaus gyvenime. Atnaujintas mokyklos dizainas gali labai paveikti tai, kaip mokinys mokosi, bendrauja ir semiasi įkvėpimo. Šiandien mokyklų dizaino tendencijos pabrėžia saugumą ir komfortą, kartu ugdant bendruomeniškumo ir mokyklos dvasios jausmus.

Šiuolaikinės mokyklos dizaino tendencijos, kurias mes integravome į savo projektą: svarbiausias kriterijus visų patalpų stilistinis vientisumas, pagyvinti erdvei naudojamos spalvos ir/ar spalvoti elementai; Jaukių ir patrauklių, bei inovatyvių dizaino elementų pasirinkimas; natūralus arba organiški dizaino elementai - yra raminantys, bei patraulūs jauniems žmonėms. Natūralus elementai atliepia daugelio žmonių poreikius. Skirtingi apšvietimo scenarijai iš esmės keičia norimą sukurti atmosferą.Interjero dizainerė Julija Juliaus Janonio gimnazijos interjere
Tik atvykusios į šias patalpas, mūsų IJANdesign komanda pastebėjo, kad kai kurios mokyklos erdvės nebuvo funkciškai pritaikytos pagal poreikius.Kalbant apie mokytojų kambarius, jie buvo morališkai pasenę ir neatitiko nei reprezentacinės funkcijos nei išorinėms delegacijoms nei netenkino pačių mokytojų poreikių.

Išsakytos užduotys prašė mūsų sukurti ergonomiškas vietas mini virtuvėlei, valgomajam bei daiktų pasidėjimui. Kalbant apie mokytojų laisvalaikio kambarį, jis atrodė štai taip. PRIEŠ:

Mūsų siūlomas variantas. Vizija PO, 3D vizualizacija:

Pagrindinė mūsų užduotis buvo teisingai suplanuoti 3 funcines zonas skirtas ir reikalingas šiai patalpai:


1. Erdvus Įėjimas į patalpą bei Mini Virtuvėlė

2. Valgomasis

3. Patogus atsisėdimas

Idėjinis baldų koliažas:Pateiktas bendrinis virtuvės projektas suderintas su baldininku:Mūsų asociatyvinė Mokytojų darbo kambario nuotrauka bei pagrindinė idėja. Pasirinkti solidžias spalvas, žemiškus tonus, kurios būtų prislopintos, tarsi "purvinos" ir leistų mokytojams susikaupti darbui, bei patalpai suteiktų jaukumo. Taip pat didelį dėmesį skyrėme funkcionalumui bei ergonomikai.Mokytojų darbo kambarys PRIEŠ:


Mūsų siūlomas variantas, Vizija PO, 3D vizualiacija:Šios erdvės problematika buvo panaši kaip ir mokytojų poilsio kambario. Pasenę estetiniai sprendimai bei ergonomijos nebuvimas. Šiuos dalykus mums pavyko išspręsti, taip pat patobulinome ir eletros planą, pritaikėme šiai patalpai reikalingus baldų bei dekoro sprendimus.


Bendras konceptas ir vientisumas persiduoda ir į kitas mokinių erdves.


Kai kurios patalpos pareikalavo dar daugiau sprendinių iš kurių pasirinkome patį geriausą variantą.


Ši patalpa buvo gana komplikuota, nes turėjome gana aukštus radiatorius, kuriuos turėjome uždengti naujais atsisėdimais.

Taip pat mūsų siūlomas raštas su tautinias elemantais puošia visą fasadą, per visus tris pastato aukštus, matosi ir iš vidaus ir išlauko.

Dar viena patalpa, tamsus koridorius prie bibliotekos. PRIEŠ:

Mūsų siūlomas variantas:

Antro aukšto koridorius prie muzikos kabineto, PRIEŠ:


---------

Mes @ijandesign komanda kuriame ne tik privačius individualius interjerus, kurie yra mūsų išglostyti ir išmyluoti. 🤍


- labai juo džiaugiamės, nes šį projektą pavyko kurti su gerai žinomais ir laiko patikrintais partneriais 💯🔝-

@ijandesign komanda: Julija Naradauskaitė Brunickė, Agnė Mačiūnė, Gabrielė Maižiūtė, Živilė Meironaitė, Aurelija Dūdaitė. @narbutas_lietuva - NARBUTAS baldai

@blaivi statyba su Donatu Gulbinu priešakyje -apdaila

@ekoliumenas - šviestuvai

@Žilvinas Dvaržeckis - virtuvės baldai

@Duliuksa dažai, pasiūlytas estetinio dekoro meistras

@Gintaras Miltenis - nuotraukos
Taip pat labai džiaugiamės, kad jį galėjome atlikti mūsų komandoje, pasiskirstėme darbus ir tikrai greitai, operatyviai išpildėme visus kliento poreikius.✅ O toliau - Jūsų poreikiams ir estetiniam pojūčiui pritaikyto interjero kūrimas! 🙌🏻 O vyksta šis procesas, nei labai sudėtingai, nei labai paprastai. Svarbiausia - nepamesti darbų sekos.👌🏻 Štai keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti apie planavimo ir interjero kūrimo procesą bei darbų seką: 🤓 ☝🏻pirmiausia - planas, o tik tuomet - darbai. Interjero vizija visuomet kuriama dar iki bet kokių remonto ar įrenginėjimo darbų pradžios. ☝🏻planas prasideda nuo esamos situacijos įvertinimo, lūkesčių bei patinkančių interjerų pavyzdžių aptarimo su pasirinktu dizaineriu. 🫴🏻 sekantis žingsnis - ankstyvoji kūrybinės dalies stadija, kurios metu dizaineriai gilinasi į klientui patikusių interjerų stilistiką, jų šeimos gyvenimo būdą ir kuria visą tai atitinkančio interjero viziją. 👩🏻‍🎨 ✍🏻 Kai stilistika aptarta, vyksta baldų išdėstymo planavimas, patalpų zonavimas.👩🏻‍💻 ☝🏻Tik po patalpų zonavimo, atsižvelgiant į baldų išdėstymą, galima projektuoti apšvietimą, santechniką bei atlikti šių komunikacijų įrenginėjimo darbus. 👷🏻‍♀️ 👌🏻 Sekantis etapas - medžiagiškumas ir spalvos. 🎨 🫶🏻 Ir tik paskutiniame etape būna renkami konkretūs baldai bei pritaikomos dekoro detalės. 🛋️🪴🙌🏻 Šis eiliškumas labai svarbus.🙅🏻‍♀️ Tad pasitikėkite. Viskam ateis savas laikas! 🧘🏻‍♀️🤗 #interiordesign #behindthescene #trusttheprocess #interjerodizinas #pasitikėjimomenas #procesas #dizainokūrimas #dizainoeiga #viskamsavaslaikas #ijandesign #godisinthedetailsSu visa meile,

IJANdesign komanda🤍

49 peržiūros0 komentarų

Commenti


bottom of page