top of page
  • Writer's pictureIjan

GLOW Of The Month – pokalbis su “IJANdesign” įkūrėja Julija Naradauskaite-Brunicke!

Atnaujinta: 2022-10-04



"Kai visa širdimi žinai ko trokšti, nugali visus iškilusius sunkumus ir kyli tikslo link. Žingsnis po žingsnio įgyvendinu savo svajones, nes savo darbui jaučiu didelę aistrą ir meilę. Manau, tai tikroji mano sėkmės paslaptis.", - pasakoja interjero dizainerė bei IJANdesign įkūrėja Julija Naradauskaitė-Brunickė.

Šiame pokalbyje Julija atvirai dalinasi savo dar paauglystėje pradėta karjeros kelione, auginančiomis patirtimis užsienyje bei paslaptimis, kaip darant TIEK daug ne tik viską spėti, bet ir nepamesti savęs

Susipažinkime – papasakok apie save ir savo veiklą.

Aš esu Julija Naradauskaitė-Brunickė, arba kitaip IJANdesign. Klientams siūlau savo interjero dizaino paslaugas: nuo konsultacijų, kaip “išdirbti” turimą erdvę, iki pilnų projektų, kurių metu sukuriamas svajonių namų interjeras.

Esu laiminga, nes dirbdama kasdien padedu kitiems. Savo sukauptomis žiniomis vis daugiau žmonių padarau laimingais. Sukuriu žmonėms jų svajonių namus, kuriuose jie puikiai jaučiasi. Gera, kai įgyvendindama savo svajonę, laimės suteikiu ir kitiems. Būtent tai ir yra didžiausia paskata dirbti, tobulėti ir svajoti toliau.

Minėjai, kad jau šešiolikos žinojai, kad nori būti interjero dizainere. Kas padėjo taip tikslingai žengti šio tikslo link bei nenuleisti rankų susidūrus su pirmaisiais iššūkiais (jei tokių buvo)?

Jau nuo 16-kos metų žinojau, kad noriu būti interjero dizainere. Tapyba ir piešimas mano gyvenime buvo visuomet šalia. Mano svajonė buvo įstoti mokytis būtent į interjero dizainą, nes tai puiki galimybė suderinti tokią atrodo rimtą bet gana „sausą“ specialybe kaip architektūra kartu su menais. Sėkmingai baigiau studijas Vilniaus Dailės Akademijoje ir toliau sekė interjero architektūros studijos Škotijos Glasgow School of Art menų mokykloje. Pabaigusi studijas 5-erius metus apsistojau Vokietijoje, kur dirbau kaip jaunesnioji architektė - braižytoja.

Visai neseniai susilaukei dukrelės bei grįžai gyventi į Lietuvą, kur ir pradėjai IJANdesign. Kas Tau padėjo taip sėkmingai suderinti motinystę, įsikraustymą į naują šalį bei savo veiklos pradžią?

Visų pirma, labai svarbu yra prioritetų išgryninimas. Man labai pasisekė, nes kuo noriu būti žinojau, jaučiau nuo vaikystės. Gal todėl didelių dvejonių nekilo. Žinoma viduje kartais atsirasdavo nerimo krislelių, bet manau, kad tai normalu.

Kai žinai, ko tiksliai nori, tai viską tiksliai susiplanuoji, apgalvoji visus variantus – nelieka dėl ko nerimauti. Jei esame vienu žingsniu priekyje ir numatome galimus nesklandumus bei sunkumus, dar prieš jiems įvykstant pasirenkame tinkamus sprendimo būdus, tai mūsų neužklumpa netikėtumai. Tuomet nerimui nebelieka vietos. Tai toks mano mąstymas ir nusiteikimas yra tas varikliukas, kuris leidžia judėti sėkmės link.

Ir galiu rekomenduoti puikų vaistą visoms abejonėms išsklaidyti - visos baimės išblėsta kuomet plėti žinias, mokaisi ir palaipsniui tobulėji. Visi žinome, jog kažko imantis gali būti visko – ir sėkmių, ir nesėkmių. Ir manau, kad visą patirtį reikia panaudoti asmenybės stiprinimui ir tobulėjimui.]



Kokią vietą Tavo gyvenime užima asmeninis tobulėjimas, nuolatinė saviugda ir moterų bendrystė? Ar manai, kad tai buvo svarbūs Tavo sėkmės istorijos faktoriai?

Tiesą pasakius, didžiulę įtaką mano gyvenime užima asmeninis tobulėjimas, saviugda ir moterų bendrystė. Man labiausiai patinka moteriškas solidarumas- viena kitos palaikymas, paskatinimas, pagyrimas, laikymasis išvien!

Žinoma, tai be abejonės prisideda prie sėkmės faktorių. To labai reikia ypač pačioje pradžioje, kad būtų daugiau tokių žmonių, kurie tave palaiko ir tiki tavo idėja, padeda tau iš šalies.

Tradicinis mūsų naujienlaiškių klausimas - kas, Tavo nuomone, yra spindinti moteris?

Mano manymu, spindinti moteris yra laiminga moteris. Ji siekia savo svajonių ir tikslų, bet, visų pirma, tikslas turi būti atėjęs iš širdies. Tada nebaisios jokios negandos. Kiekviename žingsnyje mokaisi, tobulėji. Užklupus problemoms ne kankiniesi, o išmoksti pamokas ir judi toliau. Svarbu iškilusias problemas jau būti apgalvojus ir jas matyti kaip proceso dalį. Tuomet viskas eisis sklandžiai ir sparčiau judėsime ten, kur norime būti. Linkiu visoms dirbti su įkvėpimu, tada viskas seksis geriausiai.

Juliją ir IJANdesign gali rasti čia:

Internete- www.ijandesign.com

Facebook - @ijandesign





32 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page